Richard v/d Dobbelsteen

0619392164
richard@objectenco.nl
Twente

Herman van der Veer

0627517915
herman@objectenco.nl
Amersfoort-Zuid

Vincent Adolfse

0654655378
vincent@objectenco.nl
Amsterdam

João Vis

0630104022
joao@objectenco.nl
Amsterdam-West

Maurits I. van Suchtelen

0650616077
maurits@objectenco.nl
Amsterdam-Oost

Mark Sluiters

0651216433
mark@objectenco.nl
Rotterdam

Marc Stoffels

0032494628213
marcstoffels@objectenco.be
Noorderkempen (BE)

Robert van Walsem

0683240069
utrecht@objectenco.nl
Utrecht

Bernhard Sporkslede

0646156840
bernhard@objectenco.nl
Betuwe-Noord

Rogier van Laren

0624278077
rogier@objectenco.nl
Gooi & Vechtstreek

Robert van Brug

0611097069
robert@objectenco.nl
Eindhoven

Hein Arns

0653565585
hein@objectenco.nl
Betuwe Oost Nijmegen

Edwin Nieuwenhuis

0624606150
edwin@objectenco.nl
Twente

Jacques Yasemin

0851304737
jacques@objectenco.nl
Hertogenbosch

Gijs Dijkgraaf

0625184395
gijs@objectenco.nl
Gooi & Vechtstreek

Marian Groot Beumer

0630982390
marian@objectenco.nl
Overijssel

Bert Salari

0622402733
bert@objectenco.nl
Maastricht Hasselt (BE)

Jeroen Haafkens

0620418423
jeroen@objectenco.nl
Kop van Noord-Holland

Anne Hoeijmakers

0633944149
anne@objectenco.nl
Roermond

Claudia Terreehorst

0644073650
claudia@objectenco.nl
Rotterdam

Joost Pieterse

0644161840
joost@objectenco.nl
Amersfoort-Noord

Marloes van Reijzen

0647402883
utrecht@objectenco.nl
Utrecht

Bart Ebisch

0642949150
bart@objectenco.nl
Noord-Limburg Nettetal e.o.

Pascal van Akkeren

0683696323
pascal@objectenco.nl
Achterhoek

Erik Luken

0683234396
erik@objectenco.nl
Kop van Noord-Holland

Charles Timmermans

0653941873
charles@objectenco.nl
Zwolle

Over Object&co en onze vestigingen

Wij verzorgen de presentatie van woningen en bedrijfspanden door heel Nederland. Bijvoorbeeld om via Funda veel kijkers te trekken. Dit betekent dat onze vastgoedfotografen een woning of bedrijfspand fotograferen en inmeten. Onze collega’s verzorgen alles tijdens één afspraak: fotografie, inmeten (NEN 2580 meetrapport), woningvideo, Matterport Tour en ga zo maar door.

Wat doen wij anders dan onze concurrenten?

Onze grootste kracht zijn onze collega’s die ieder een eigen regio beheren. Ze spreken uw taal, kennen de regio en hebben jarenlange ervaring als fotograaf. Het is ons streven dat onze collega bijna uw medewerker wordt, maar dan zonder de vaste lasten. Onze klanten geven allemaal aan dat ze het fijn vinden iemand te hebben die aanvoelt als hij/zij ‘deel is van het team’. Daar onderscheiden wij ons.

Daarnaast zijn onze collega’s zelfstandige ondernemers en dat is voor de klant en ons een voordeel. Onze constructie zorgt er namelijk voor dat elke collega zijn/haar eigen zaken regelt. Dit zorgt voor meer betrokkenheid en een hogere kwaliteit. Dit laatste helpt u uw huis sneller te verkopen doordat er meer kijkers geïnteresseerd raken. Als gevolg hiervan ontvangt u vaak meer en betere biedingen.

Kort over onze geschiedenis

Wij zijn in 2010 begonnen Object&co. Enkele makelaars vroegen zich af waarom er niet een bureau was die, met slechts één afspraak, alles kon regelen. Dit was en is het concept voor Object&co: een ‘one-stop-shop’ vastgoedmedialeverancier met als doel klanten volledig te ontzorgen.

Heeft u vragen over ons concept? Neem dan contact met ons op.

Wat zeggen onze klanten?

Lees het zelf door de reviews onder ons Google bedrijfsprofiel te bekijken.