Anne Hoeijmakers

0633944149
anne@objectenco.nl
Roermond

Bart Ebisch

0642949150
bart@objectenco.nl
Noord-Limburg Nettetal e.o.

Bernhard Sporkslede

0646156840
bernhard@objectenco.nl
Betuwe-Noord

Bert Salari

0622402733
bert@objectenco.nl
Maastricht Hasselt (BE)

Charles Timmermans

0653941873
charles@objectenco.nl
Zwolle

Claudia Terreehorst

0644073650
claudia@objectenco.nl
Rotterdam

Debora van Tigchelhoven

0640209150
debora@objectenco.nl
Roosendaal

Edwin Nieuwenhuis

0624606150
edwin@objectenco.nl
Twente

Erik Luken

0683234396
erik@objectenco.nl
Kop van Noord-Holland

Herma Jonkeren

0630188720
herma@objectenco.nl
Amsterdam

Herman van der Veer

0627517915
herman@objectenco.nl
Amersfoort-Zuid

Jacques Yasemin

0851304737
jacques@objectenco.nl
Hertogenbosch

Jeroen Haafkens

0620418423
jeroen@objectenco.nl
Kop van Noord-Holland

Job Van der Velden

0628083081
job@objectenco.nl
Betuwe-Oost & Nijmegen Arnhem

John Smits

0657967969
john@objectenco.nl
Noordoost-Brabant

Joost Pieterse

0644161840
joost@objectenco.nl
Amersfoort-Noord

Joris Olde Kalter

0650852747
joris@objectenco.nl
Flevoland

Lizzy van der Waals

0623268555
lizzy@objectenco.nl
Kop van Noord-Holland

Marloes van Reijzen

0647402883
utrecht@objectenco.nl
Utrecht

Maurice Sporkslede

0640838948
maurice@objectenco.nl
Hilversum

Richard v/d Dobbelsteen

0619392164
richard@objectenco.nl
Twente Almelo

Riemke Kranendonk

0638907629
info@objectenco.nl
Kop van Noord-Holland

Robert van Brug

0611097069
robert@objectenco.nl
Eindhoven

Roel Ovinge

0620247672
roel@objectenco.nl
Noord-Holland

Rogier van Laren

0624278077
rogier@objectenco.nl
Gooi & Vechtstreek

Stephanie Mullaart

0653878376
stephanie@objectenco.nl
Achterhoek

Over Object&co en onze vestigingen

Wij verzorgen de presentatie van woningen en bedrijfspanden door heel Nederland. Bijvoorbeeld om via Funda veel kijkers te trekken. Dit betekent dat onze vastgoedfotografen een woning of bedrijfspand fotograferen en inmeten. Onze collega’s verzorgen alles tijdens één afspraak: fotografie, inmeten (NEN 2580 meetrapport), woningvideo, Matterport Tour en ga zo maar door.

Wat doen wij anders dan onze concurrenten?

Onze grootste kracht zijn onze collega’s die ieder een eigen regio beheren. Ze spreken jouw taal, kennen de regio en hebben jarenlange ervaring als fotograaf. Ze zijn bijna jouw medewerker, maar dan zonder de vaste lasten. Onze klanten geven allemaal aan dat ze het fijn vinden iemand te hebben die aanvoelt als hij/zij ‘deel is van het team’. Daarin onderscheiden wij ons.

Daarnaast zijn onze collega’s zelfstandige ondernemers en dat is een voordeel. Hierdoor regelt elke collega zijn/haar eigen zaken. Dit zorgt voor meer betrokkenheid en een hogere kwaliteit. Dit laatste helpt je een huis sneller te verkopen doordat er meer kijkers geïnteresseerd raken.

Kort over onze geschiedenis

Wij zijn in 2010 begonnen Object&co. Enkele makelaars vroegen zich af waarom er niet een bureau was die, met slechts één afspraak, alles kon regelen. Dit was en is het concept voor Object&co: een ‘one-stop-shop’ vastgoedmedialeverancier met als doel klanten volledig te ontzorgen.

Heb je vragen over ons concept? Neem dan contact met ons op.

Wat zeggen onze klanten?

Lees het zelf door de reviews onder ons Google bedrijfsprofiel te bekijken.