Voor verkoop- of huur, of gewoon omdat u een mooi kantoor heeft, leggen onze fotografen uw pand professioneel vast.
Professionele fotografie maakt het verschil als u investeerders of kopers wilt aantrekken.
Heeft u vragen? Onze collega Lex Bruil helpt u graag per e-mail of via de telefoon (06 46 44 12 58).
Vastgoedmedia voor commercieel en bedrijfsonroerendgoed
Bent u op zoek naar een professionele partij voor de presentatie van uw bedrijfsonroerendgoed? Wij verzorgen, door heel Nederland heen, vastgoedfotografie en bijvoorbeeld een NEN 2580 meetrapport voor 500m2 of 50.000m2. Vragen? Neem gerust contact met ons op.
”Als het aankomt op BOG haal ik mijn inspiratie uit de diversiteit op dit terrein. Ik spreek wekelijks veel mensen en dat resulteert in een groot aantal inspirerende en diverse opdrachten.
Lex BruilCommercieel Directeur BOG
De presentatie van commercieel vastgoed
NEN 2580 meetrapporten
Al is uw pand meer dan 50.000 vierkante meter, wij helpen u aan een betrouwbaar en professioneel meetrapport.
Verhuur verdeelstaat
Op basis van onze meetrapporten stellen wij een verhuur verdeelstaat (VVS) op. Zo weet u hoeveel vierkante meters u uw huurders kunt toerekenen.
Energielabels voor commercieel vastgoed
De regelgeving voor het verduurzamen van uw bedrijfspanden neemt snel toe. Wij leveren door heel Nederland energielabels (NTA8800) voor uw bedrijfspanden.
Bedrijfsvideo
Onze videografen brengen bedrijfsonroerendgoed (uw panden) professioneel en aantrekkelijk in beeld. Rustige beelden, gecombineerd met beelden van een drone of vanuit een hoogtemast zorgen voor een compleet beeld.
Artist Impressions
Een pand of Object renoveren kost tijd. Wellicht wilt u al investeerders of kopers aantrekken zodat zij het pand kunnen betrekken gelijk als het af is. In dit soort gevallen kan een Artist impressie uitkomst bieden.
Matterport tour voor bedrijfsonroerendgoed
Een Matterport scanner zorgt voor hoogwaardige en realistische 360 graden foto’s. Met behulp van de meest moderne technologie worden deze beelden naadloos met elkaar verbonden. Dankzij onze scanners kunt u uw bedrijfspanden inzichtelijk maken voor geïnteresseerden van over de hele wereld, zonder risico op Covid-19.





































